הסבר מפורט על חומר ABS  <  גדלים גדולים  <  מזוודות קשיחות  <  דף הבית
לחץ על התמונה להגדלה

מבצעי השבוע  |  תיקוני מזוודות  |  חזרה לדף קודם  |  פירוט סניפים  |  הוסף לסל קניות

הסבר מפורט על חומר ABS שם המוצר
0 ש"ח מחיר
חומר ABS - ממה להיזהר מספר קטלוגי

מזוודות העשויות מחומר ABS  - למה זה זול? וממה להיזהר.

 

לצערנו בשנים האחרונות מירב הלקוחות נמנעים מלרכוש מזוודות קשיחות כי הטרנד הקשיח סובל מתופעה של מזוודות " קלות " ( סביב ה 4.5-5 קילו למזוודה 28" ) המעוצבות עם גלגלים כפולים במחירים מאוד זולים. היום ניתן למצוא באתרי הקופונים סט מזוודות קשיחות החל מ 399 ₪ בלבד אפילו בחלק מהסופרים הכניסו קולקציית מזוודות קשיחות העשויות מחומר ABS. מוצר זה תופס תאוצה ולצערנו מכתים את הדעה על מזוודות קשיחות.

חברות מובילות בתחום לא מתעסקות עם המרכיב ABS  כי הוכח לכל הדעות ובאופן מוחלט כי מרכיב זה לא יכול לתפוס את מבנה הגלגלים מספיק חזק בכדי שהם ישרדו. רוב רובן של המזוודות האלו יקבלו מכה באזור הגלגל ויצרו סדר בחלק הפנימי והחיצוני מסביב לגלגל. בסיטואציה זו אין מה לעשות עם המזוודה ויש לזרוק אותה. בנוסף המזוודות נסדקות באופן כמעט קבוע באזור הדפנות. בכדי לעצב את המזוודה יש להשתמש בפחות חומר באזורים המורכבים כמו הדפנה ולכן אנחנו מקבלים המון פניות של מזוודות סדוקות באזור הדפנות – עוד סימפטום הלא מאפשר תיקון וגם כאן המזוודה תיזרק לפח.

מרכיב ה ABS  מאוד קל לעיצוב כי החומר מאוד דק וניתן לעשות איתו צורות מגניבות ולצבוע במגוון צבעים מדליק ומגניב. אך היזהרו ההמלצה שלנו היא חד משמעית – כמעבדה הגדולה בישראל לתיקוני מזוודות אנחנו מקבלים מדי יום המון פניות לכל סוגי התיקונים של המגוון הרחב שמופיע ברשת תחת מזוודות קשיחות במבצע.

אם תקציבכם מוגבל ולא בא לכם להשקיע הרבה כסף, תבחרו במזוודות מבד. במקרה של מזוודות מבד ברוב המקרים יהיה ניתן לתקן במידה וקרה משהו ולא לזרוק את המזוודה לפח כמו ברוב המקרים של מזוודות ה ABS.

כשאתם רוכשים מזוודה קשיחה, שימו לב למרכיב החומר " ABS  " אם הוא מופיע ההמלצה שלנו היא לוותר ולמצוא מרכיבים כמו פוליפרופולין ( גם כאן יש כאלו שיציעו פוליפרופולין אך החומר יהיה ממוחזר ויפגע בטיב המזוודה ) או לחפש פולי קרבונט מלא ( איך ניתן לדעת שזה פולי קרבונט מלא? לפי המחיר – מזוודה ממרכיב זה תהייה מוד יקרה ותימכר סביב ה 500-1000  ₪ למזוודה אחת  (

עוד תופעה שמתלווה בשנה האחרונה היא " האחריות " שנותנים על מוצר שהוא עשוי ממרכיב זה. שמנו לב לחברות שנותנות שנה עד שלוש שנים , אם רכשתם שימו לב בדיוק על מה האחריות והאם האחריות תקפה גם על מבנה המזוודה ואיפה? כלומר חלק יתנו לכם אחריות על מבנה המזוודה אך ידרשו ממכם דו"ח נזק מחברת התעופה – וכאן עוד קאץ!! רוב חברות התעופה לא יקירו בסדקים במזוודה שעשויה מחומר ABS אז גם כאן שימו לב לנושא האחריות!

הוספנו כמה תמונות שימחישו לכם את המאמר.

לכל שאלה בנושא מזוודות קשיחות צרו קשר עם אחד הסניפים ונשמח לעזור

TRAVEL TIK  -

פרטים נוספים

  |  


 

מזוודות
 מזוודות עליה למטוס קשיחות
 מזוודת עליה למטוס מבד
 טרולי עליה למטוס לטיסות צ`רטר ו- low cost
 טרולי עליה למטוס איזי ג`ט
 טרולי עליה למטוס אפ (אלעל)
 סט מזוודות מבד
 סט מזוודות קשיחות
 סט מזוודות, טרולי בינוני ועליה למטוס
 טרולי 4x4 מבד
 גדלים גדולים
 גדלים בינונים
 גדלים קטנים
 מזוודות swiss shopping lite
 מזוודות גדולות מבד
 מזוודות בד outlet
 מזוודות SWISS
 מזוודות/ טרולי קשיח
 Samsonite Firelite
תיקים
מזוודות לפי אזור
 מזוודה מבד
 מזוודה קשיחה
 סט מזוודות בהנחות
 
מותגי מזוודות

שם:
טלפון / נייד:
דוא"ל:
הודעה:

 דף הבית |  אודותינו |  סל קניות |  פירוט סניפים |  תיקוני מזוודות |  צרו קשר | traveltik.co.il
בניית אתרים Dsite.co.il | דוגמאות אתרים בניית אתרים